Loading

چند لحظه ...
کتاب آیین ودا و بودا

کتاب آیین ودا و بودا

نسخه الکترونیک کتاب آیین ودا و بودا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب آیین ودا و بودا

شریعتی سال هاست که در کانون توجهات، سوتفاهمات و تحولات سیاسی و اجتماعی و نیز فردی سه نسل قرار داشته و دارد و هر بار به گونه‌ای خوانده و فهمیده شده است. حتی اگر نتوان مسئولیت این خوانش‌های گوناگون و گاه متضاد را بر عهدۀ او گذاشت اما چنین پیداست که او توانسته به رغم زمینه و زمانۀ متفاوت، مخاطب ‌های تفاوتی را در کنار خود بنشاند. کتاب‌هایی که به این منظور در اختیار خوانندگان قرار می‌گیرد، گزینشی است از میان مجموعه آثار و در اکثر موارد، با همان عناوینی که در زمان حیات شریعتی نشر یافته است.این گزینش‌ها و الویت بندی‌ها از میان متون دیروزی، عمدتاً با در نظر گرفتن دغدغه‌ها و پرسش‌های امروزی خوانندگان جوان شریعتی صورت می‌گیرد، با این تلقی که شاید پشت کردن به دیروز، شرط اصلی رفتن به سوی فردا نباشد، با این باور که عبور از گذشته به یمن مرور دوبارۀ آن میسر است. نشاندن پرسش‌های جدید در برابر متن قدیم، شاید مخاطب جدید شریعتی را به پاسخ‌های متفاوت را برد. امید!

ادامه...

مشخصات کتاب آیین ودا و بودا

بخشی از کتاب آیین ودا و بودا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آیین ودا و بودا

شریعتی فرد دارای مطالعه و متفکر بزرگی بود. از طرفداران ماسینیون بزرگ بود و استاد جامعه شناسی فارغل التحصیل دانشگاه سوربن فرانسه می باشد. تک تک اثار این بزرگمرد باید مطالعه شود تا از دید زیبای او به جهان نگریست. فوق العاده
در ۳ سال پیش توسط m.s...far ( | )
گیرایی قلم دکتر شریعتی و زیبایی آیین بودا در یک کتاب👌🏻👌🏻
در ۸ ماه پیش توسط 910...450 ( | )
شریعتی از ان نویسنده هاست که حرف هایی که می زند در دکان هیج عطاری یافت نمیشود . واقعا این فرد زیادی جدی گرفته شده و حرف هایش از ارزش علمی برخوردار نیست .
در ۳ سال پیش توسط امیرحسین صباغی ( | )