Loading

چند لحظه ...
کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

نسخه الکترونیک کتاب کاج‌ها وارونه‌اند! به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

هیچ نویسنده‌ای به اندازۀ ژانرنویس با شهرزاد همذات‌پنداری نمی‌کند. ژانرنویس مخاطب را بر سریر پادشاهی می‌نشاند و هدفی جز تسخیر تمام قلب و ذهن او ندارد؛همچون شهرزاد، که اگر هر شب نمی‌توانست پادشاه را پای نقل خود نگه دارد هستی خود را از دست می‌داد. هدف امجموعه رمان ژانر نشر هیلا نوشتن و انتشار رمان‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی و احترام به احساس، شعور و سلیقۀ فرهیختۀ نسل جدید مخاطبان است. سامان نورایی در رمان تریلر روان‌شناسانه کاج‌ها وارونه‌اند شما را به انگلستان درگیر جنگ جهانی دوم می‌برد. قتلی صورت گرفته و جوانی ایرانی که در پی ماموریتی فرهنگی است، درگیر ماجرا می‌شود. نویسنده به خوبی توانسته است از امکانات ژانر گوتیک نیز در رمان خود استفاه کند و سایه گناه‌آلود گذشته قهرمان را تا امروز رمان بیفکند.

ادامه...

مشخصات کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

بخشی از کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب کاج‌ها وارونه‌اند!

داستانی گیرا و پیچیده، جالب اینجا بود که داستان را از جهات مختلف تعریف میکرد، من خیلی دوسش داشتم ولی بد نبود بعضی از موضوعات بیشتر باز میکرد بعضی مواردی را که در داستان مطرح شده بود همون جا رها کرده بود بهتر میشد اگر کاملشون میکرد یا اصلا نمی گفت. اما در مجموع داستان قشنگ بود و من از خوندنش لذت بردم.
در ۴ سال پیش توسط زهرا السادات مصباح ( | )
jaleb bood dastanesh
در ۴ سال پیش توسط msg...gho ( | )
کتاب متنی پیچیده دارد و باید دو بار خوانده شود.
در ۴ سال پیش توسط زهرا گردشگر ( | )